סקר למאומצים שעורכת ש. מאומצת

פנתה אלי מאומצת העורכת סקר, המאומצים קדימה, הקליקו מלאו בהצלחה
זהו נוסח הפניה שלה אלי, השמטתי פרטים מזהים, אם היא תרצה היא תפרט בתגובות לפוסט הזה.
הגעתי אלייך דרך … בתור ילדה מאומצת, אני עושה כרגע את הסמינריון שלי על שאלה שמעסיקה ומעניינת אותי- מה משפיע על אופי של אדם יותר? גנטיקה או סביבה? אני עורכת מדגם ע"י שאלון ומתוכו אני רוצה כ- 50 תצפיות של מאומצים.

קישור לסקר בבקשה

https://docs.google.com/forms/d/13SQpAh4vMwkrtU9pEP_KXiG-a9B6ih19BkcAouR4uVg/viewform

One thought on “סקר למאומצים שעורכת ש. מאומצת

  1. מענה לסקר מתוך הספר הביולוגיה של האמונה מאת ד"ר ברוס ליפטון שמגיע לאץ ממש בקרוב. ספרו תורגם לעברית ויוצא בהוצאת פראג. מרתק עבור הורים מאמצים ומאומצים.

    ספר זה משנה לחלוטין את כל מה שחשבנו על המחשבות שלנו. תגליות מדעיות מדהימות על ההשפעות הביוכימיות של תפקוד המוח מוכיחות כיצד כל תא ותא בגוף מושפע ממחשבותינו. ד”ר ברוס ה. ליפטון, ביולוג בעל שם עולמי, מתאר במדויק את הערוצים המולקולריים המאפשרים זאת. בשפה פשוטה, בהומור ובשילוב של המחשות ודוגמאות מן החיים הוא מסביר כיצד המדע החדש של האֶפּיגנטיקה יוצר מהפך בהבנה שלנו את הקשר בין חומר לרוח ואת ההשלכות המשמעותיות שיש לכך על חיינו האישיים בפרט ועל חיי המין האנושי בכלל.

    http://prag.co.il/product/%d7%94%d7%91%d7%99%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%92%d7%99%d7%94-%d7%a9%d7%9c-%d7%94%d7%90%d7%9e%d7%95%d7%a0%d7%94/#.U1PlGVTfrcs

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>