חירות – גיליון מס' 1, פסח תשע"ד

מאז אותו יום שני – אהבה ועבודה הם מנת חלקנו. המסע המשפחתי שלנו הוא ללא פשרות. מתקדמים,  למרות הנפילות. לאורך השנים ייחלתי לקסם - ללחישה מכוונת שתוביל לרווחה. אני מאמינה בקסמים. פעמים אינספור נכחתי כיצד קסמים מובילים בתוך זמן קצר לשינוי משמעותי.
מיזם האימוץ הוא אלכימיה בין נשמתי כאם מאמצת, כיזמית וכמנטורית. יציאת מצריים שלי היא מתן חירות לתשוקתיי – להציע הדרכה משמעותית מטובי האנשים למען קהילת האימוץ 365 יום בשנה. לפניכם, טעימה ראשונה וניסיונות. תגובותיכם תסייענה להקמת בית הספר האינטרנטי לאימוץ.

חג שמח וחופשת אביב נהדרת לכולנו, באהבה גדולה, שרונה

חירות – גיליון מס' 1 – פסח תשע"ד

 כִּי מִן הַמַּיִם מְשִׁיתִהוּ - "…נכנסתי לחנות המשחקים הגדולה ביותר, בובות נחות על מדפים, דובונים עומדים מושיטים לי יד, והזמן- עומד מלכת. ילד שט לבדו ביאור, ללא משוט, ללא מצפן"
על משה, השט ביאור נתון לחסדיו של נס ועל כך שניסים הם לא רק באגדות. הורות כהזדמנות לחירות.   אתר אמאבא. סיפור לחג הפסח מאת שרונה, מאמצת חד-הורית ילד גדול.
מהו סיפור "משה בתיבה" שלכם? הגיבו כאן למטה.

ארבעת המפתחות להבנת האימוץ מה שהוציא את גלעד לחרות אישית יכול לסייע להורים מאמצים ולמאומצים רבים לצאת מ"מצריים" ולקצר את המסע במדבר. ארבעת הקושיות שהפכו למפתחות לגאולה. על חשיבות האבחנה בין הורות לאימוץ, על טראומה ועוד - סרטוני אפרטיף כשרים לחג.

Bonding במרחב הפתוח לחיזוק והשבחת הקשר הורה-ילד. המרחב הפתוח יאפשר לנו לשוב הביתה כחדשים. שי, מטפל שטח, מלווה אותנו שנים. נשמח שתצטרפו אלינו למסע מיוחד מתבגר והורה מאמץ לפרטים ושיריון מקום.

להבקיע את ים סוף בחיפה - Pre & Post Adoption אישה מחליטה לאמץ ילדה בת 10, אימוץ פתוח. האם זה ייתכן? מרצה ותיק באקדמיה קרא בספרים והתעקש: "אין זו האמת!". "זו האמת!"  מוכיחה צילה לנשים וגברים הרוצים להפוך להורים. ממש בימים אלו נפתחות קבוצות חדשות. להורים מאמצים חדשים וותיקים צילה מציעה גישה אוטנטית המשלבת שיטות טיפול מהפכניות.

הגיבו ושתפו הורים מאמצים, בוגרים מאומצים ואנשי מקצוע, כדי לקבל הדרכה ותמיכה ולהשפיע באהבה, 365 ימים בשנה - בעמוד שכאן

אפשר כמובן לשלוח דוא"ל childadoptionisrael@gmail.com
שמחו אותי לחג החירות עם תגובות שלכם לפוסטים בבלוג
ובעיקר שתפו  חברים. תודה, אמא אמיתית.

 

4 thoughts on “חירות – גיליון מס' 1, פסח תשע"ד

  1. כל הכבוד על האתר החשוב, אני מצאתי הרבה חומר ברשת באנגלית אבל בעברית זה מאוד חסר ולכן היוזמה כל כך מבורכת.. אני רוצה לאמץ בעתיד וגם נושאים הקשורים להכנה לאימוץ ולשלבים ראשונים מעניינים אותי.. הפוסטים שכתבת מרגשים ומחכימים. תודה!

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>