מנחים ומטפלים

שלום לאנשי המקצוע ,

אני ממנפת את מיזם האימוץ באינטרנט תוך שימוש ב- Google+ Hangouts (וידאו)
במיוחד בגוגל שידור חי המכונה Google Hangouts On Air או בקיצור HOA

כדי לקיים שיחת וידאו:

1. עליך להיות בעל/ת חשבון ב- Gmail
הדואר האלקטרוני של גוגל (אם אין לכם פיתחו חשבון)

2. הירשמו ל- Google+
(כבעלי Gmail תראו שבמסך למעלה רשום Google+ ליחצו והתחברו). ברוכים הבאים לרשת החברתית של גוגל. מעתה ואילך יופיע שמכם בציון הסימן +

3. היכנסו לדף הבית, בחרו ב Hangouts סימן ירוק. אם זו הפעם הראשונה, תתבקשו לבצע התקנת תוסף הוידאו מה שאורך כדקה אחת.

4. כעת תוכלו לקיים שיחות וידאו וצ'אט עם חברים.
*** שימו לב אם אין לכם חברים ברשת גוגל+ עליכם להוסיף חברים לרשת. רק אז תוכלו לקיים עימם דיאלוג. בשיחת הוידאו יכולים ליטול חלק עד 10 משתתפים פעילים, ניתן לשלב בשיחה סרטונים, מצגות, מאמרים וקבצים לצפייה משותפת.

5. מכאן תוכלו כבר להתקדם ל שידור חיGoogle Hangouts On Air .
ולהקליט אוטומטית את השיחה בערוץ היו-טיוב (אם יש לכם חשבון ביו טיוב ושבאופן אוטמטי הוא מחובר לחשבון ה- Gmail פתחתם), כך גם תוכלו לאפשר צפייה בשיחת הוידאו למשתתפים רבים נוספים. יו טיוב ידרוש אימות החשבון, אל בהלה תעברו גם את זה…

להסבר מפורט הכנסו ליו-טיוב וחפשו סרטוני הדרכה בעברית, או הקשיבו לאמריקאי הנחמד בסרטון  פתיחת חשבון בגוגל הבחור הזה הכין סרטוני הדרכה רבים בנושא .

 

השידורים שלנו יכולים להיות בשיתוף של מספר מומחים, בשיתוף פאנל הורים, בצפייה של רבבות הורים נוספים וכמובן בשילוב סרטונים ומצגות במהלך השידור. איזו חגיגה!
אז, הכינו את השירים האהובים עליכם, תמונות יפות וכמובן תסריט מסודר לשידור.

כמובן יש צורך בתאורה מצויינת (עדיף משלשה מוקדים) מעל צדדים ומאחורה, איפור ולבוש מתאים, נושא מרתק ואוירה נהדרת. ברור שיש צורך במחשב, תקשורת אינטרנטית ומצלימה טובה. ניתן לעיתים לוותר על המצלימה או תעדיפו ולבצע שידור המקליט אודיו ומציג תמונות או פרזנטציה וסרטים על המסך.

השידורים שלנו יהוו אפרטיף לקרוסים אינטרנטיים או להדרכות פרונטליות. השידורים יכולים להוות מקדמים לספרים, משחקים ומוצרים נוספים ובמיוחד תמיכה רצופה ומעמיקה לקהילה מרגשת זו.

אז בקיצור – בדקו מה נושא שהכי "בוער" לכם
אכין הדרכה למומחים כיצד לעבד נושא בוער ולהפוך אותו למוצר ולשירות באופן מעמיק ונכון תוך מינוף באמצעות הרשת והטכנולוגיה. יחד נכין סרטון טריילר, נפרסם, נשדר Live, נשתה לחיים ונשאף להיפגש ולהפגיש בין כל חברינו לקהילה.

קישור מפורט למיזם האימוץ

אם אתם הורים מאמצים, אנא השיבו על הסקר

כדי להירשם כמומחים בתחום היכנסו לקישור

3 thoughts on “מנחים ומטפלים

 1. מנחים ומטפלים – אין כמו שרונה להוביל אתכם אל המרחב בו אתם רוצים לבוא לידי ביטוי.
  מניסיון אישי! – רציתי להביא לידי ביטוי את הידע הרב שיש לי בטיפול, אישי וקבוצתי, יחד עם הניסיון שלי באימוץ – ושרונה הובילה אותי לממש זאת!
  אני בדרך,
  שרונה מובילה בהקשבה, בדייקנות, בלב רחב, בנדיבות של זמן, רעיונות, ידע רב שיש לה – הן בצד המקצועי הטכני והן בצד האימוני והייעוץ.
  שרונה מטפלת בכם – בדרך להביא את עצמכם לביטוי כמטפלים על המפה.

 2. שרונה שלום, מיזם ה – HOA נשמע מעניין ובעל פוטנציאל. אני מצטרף למיזם, אתארגן טכנולוגית ואציע תוכן. מברך על היזמה ומודה. חג שמח!

  • קדימה שי בוא נקבע את השיחה הבאה שלנו בגוגל האנג אוטס להתראות במרחב הפתוח הוירטואלי שרונה

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>