תיעוד

סרטים תיעודיים של מאומצים
מלכת שבא
הסרט על שבבי
- מגמת תקשורת, מדיה דיגיטלי, כברי איזורי
מרואינים: שבא, תחיה ואהרון צלם: שי שושן במאית: אנה קוטלר עורכות: בתאל סטנילובסקי ויעל פיסטונוביץ מגמת תקשורת מדיה דיגיטלית, כברי אזורי, מחזור ה'. מרגש !!

מתוך הטלויזיה המקומית

3 thoughts on “תיעוד

 1. הי, הילדה שלי כבר אמא בעצמה, שמחה גדולה וגם – התבוננות שלי והתפעלות.
  בשבילי – סימני שאלה, צריך להמשיך לשמור עליה או לתת לה למצוא את דרכה.
  בשבילה – הביטחון והבהירות כל כך יציבים, אם יש סימני שאלה – הם מהר מאד הופכים לסימני קריאה ברורים, הן בניהול משפחה, הן בתגובות לקטנטנה שלה, הן בלשמור על קשר עם המשפחה המורחבת והן בטיפוח הקן הקטן שלה.
  תמיד הייתה המורה שלי ועכשיו – עוד יותר!!
  מה שאומר, בשבילי – הילדים שלנו בנויים עם חוסן פנימי ויודעים מה נכון להם בכל סיטואציה, אם רק ניתן להם את הדרך ואת הידיעה שאנחנו קרובים מספיק לתפוס אותם אם יפלו ולהכיל אותם כשצריכים.

 2. רבים מהמתחים בין הורים לילדים סובבים סביב סוגיית הלימודים.

  ילדים, לא משנה באיזה גיל, לחוצים מאד בעיקר לקראת מבחנים, אחרים מגלים הימנעות מלמידה, עצלות או תיסכול. הורים, מטבע הדברים רוצים מאד לעזור – שולחים את הילדים למורים פרטיים, לאיבחונים, דורשים מהם להשקיע יותר שעות בלימודים במקום לשחק במחשב, ועוד. יש ילדים שדורשים את זמנכם ותשומת ליבכם, שתשבו לידם ותעזרו להם ואתם מוצאים את עצמכם בתפקידים שלא בחרתם לעצמכם – מורים או שוטרים.

  שלום, שמי רינת שטרוזמן, אני מומחית בלמידה ויש לי בשורה אליכם.
  מרבית מהתופעות שציינתי ואחרות נובעות מסיבה פשוטה אחת: לילדים אין שיטת לימוד.
  זאת לא אשמתם או אשמתכם.

  גם בבית הספר, לרוב לא יודעים להעניק לתלמידים שיטת לימוד, אלא דורשים מהם לשנן את החומר. שינון זה לא לימוד, להיפך, השינון מעיב על התבונה של הילדים שלכם. חפשו שיטת לימוד טובה וקלה ליישום שתעניק לילדים שליטה בדרכי הלמידה והרגשה שהיא בהישג ידם. שיטה שבעזרתה הם יפתחו ביטחון עצמי ביכולת האישית שלהם להגיע למבחן רגועים ולהשיג ציונים גבוהים. תחושת המסוגלות העצמית מעוררת את המוטיבציה ומאפשרת לכל תלמיד ותלמידה לפרוח (אם רק ירצו).

  לקריאה נוספת:
  שיטת רינת
  http://www.rinat.org.il/index.php/%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D/7-2012-02-16-08-54-24/15-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%93

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>